111 usterek w 4 godziny! Twoje mieszkanie bez wad z nami!

Poznaj autora
Udostępnij

Zastanawiasz się, czy Twój nowy dom jest wolny od usterek? Odbiór mieszkania od dewelopera jest kluczowym momentem, który decyduje o komforcie i bezpieczeństwie Twojego nowego mieszkania.

Nasz doświadczony zespół inżynierów oferuje profesjonalne usługi w zakresie odbioru technicznego mieszkań od deweloperów. W ciągu 4 godzin audytu, nasz specjalista wraz z klientem dokładnie przeanalizował nieruchomość i wykrył aż 111 usterek!

Dlaczego warto zlecić odbiór mieszkania specjaliście?

  • 🛠️ Profesjonalny odbiór techniczny – Oferujemy dokładny i skrupulatny odbiór techniczny mieszkań od dewelopera.
  • 🔍 Wysokiej klasy sprzęt – Nasze narzędzia pozwalają na wykrycie nawet najdrobniejszych usterek.
  • 💰 Oszczędność dla Ciebie – Usterki wykryte podczas odbioru są naprawiane przez dewelopera na jego koszt. Dzięki temu unikasz dodatkowych wydatków.

Nie daj się zaskoczyć! Niestety, nawet nowo wybudowane mieszkania mogą kryć w sobie różne wady. Z nami masz pewność, że Twoje mieszkanie jest wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Nasza wiedza o normach i przepisach budowlanych gwarantuje, że Twój dom jest zgodny z wszelkimi wymogami.

Może zaintetesuje Cię:

Jesteśmy z Tobą na każdym kroku!

Przed odbiorem dostarcz nam dokumentację dotyczącą stanu deweloperskiego oraz projekt mieszkania. Nasz inżynier dokładnie zapozna się z nimi, aby podczas odbioru skonfrontować rzeczywisty stan mieszkania z tym, co zostało zawarte w umowie. Jeśli coś nie będzie się zgadzać, będziemy stać po Twojej stronie w rozmowach z deweloperem.

Nie ryzykuj samodzielnych napraw kosztujących tysiące złotych. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się mieszkanie bez wad!

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na odbiór!

Dowiedz się więcej o usłudze odbioru mieszkania od dewelopera lub zadzwoń do naszego konsultanta.

Zapisz się na newsletter!

Bądź na bieżąco z naszymi newsami & ofertami

Thank you for subscribing to the newsletter.

Oops. Something went wrong. Please try again later.