O nas

Łączymy ludzi, kreujemy możliwości
Warto, tworzyć nowe koncepcje, wymyślać nowe rozwiązania i łamać schemat. Stąd właśnie bierze się nasza bezkompromisowa skuteczność. I owszem, wykonujemy nasze zadania skutecznie, ale to, co nas naprawdę wyróżnia, to sposób, w jaki to robimy. Tworzymy atmosferę rodzinnej gościnności: pełną wyrozumiałości, serdeczności i troski.

Z naszymi ekspertami

dobrze wiesz

Jak wziąć najkorzystniejszy kredyt hipoteczny z Union Advisors
1. Rozmowa telefoniczna

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub podaj swój numer telefonu i adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, aby umówić spotkanie. Ważne: Szanujemy Twoją prywatność – jeśli nie wyrazisz wyraźnej zgody, nie będziemy się z Tobą kontaktować w przyszłości w sprawie ofert i promocji.

2. Spotkanie z ekspertem

Nasz ekspert jest dostępny dla Ciebie online, jak i stacjonarnie. Razem ustalicie plan działania, ekspert pomoże Ci zdefiniować Twoje potrzeby oraz ocenić możliwości. To istotne niezależnie od tego, czy kredyt jest dla Ciebie planem na najbliższą przyszłość, czy też długofalowym projektem.

3. Analiza i porównanie ofert

Nasz ekspert dokładnie przeanalizuje i porówna dla Ciebie oferty kredytów z różnych banków. Zaproponuje szczegółowe omówienie wszystkich aspektów, w tym również potencjalnych pułapek – to doskonały moment na zadawanie pytań i korzystanie z naszej pomocy.

4. Podpisanie umowy kredytowej

Razem z nami wybrałeś najlepsze opcje. Po dokładnym przeanalizowaniu i omówieniu umowy kredytowej wspólnie z naszym ekspertem, możesz udać się do banku w celu jej podpisania. Ciesz się swoją wymarzoną nieruchomością – osiągnęliśmy to razem!

SPRAWNA BANKOWOŚĆ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Wyjątkowe potrzeby traktujemy w wyjątkowy sposób

  • Nie pobieramy opłat za pośrednictwo kredytowe
  • Jesteśmy wynagradzani przez bank
  • Mamy wieloletnie doświadczenie w branży (od 2003 roku)
  • Dotrzymujemy słowa , odbieramy telefon i zawsze oddzwaniamy (to nie takie oczywiste )
  • Edukujemy i wyjaśniamy. Z nami dobrze zrozumiesz produkty i wiesz co podpisujesz

Nie tylko firma. Jesteśmy firmą rodzinną. Pracujemy jako osoby, które znasz, a za jakość naszej pracy ręczymy nazwiskiem.

Union Advisors

Poznaj nas jeszcze bliżej

Union Advisors to firma, która łączy w sobie moc i mądrość wieloletniego doświadczenia. Założyciele zdobywali doświadczenie pracując w czołowych instytucjach finansowych w Polsce. Uosobienie naszej misji to wykorzystania zdobytej wiedzy, aby dostarczać naszym klientom bezkonkurencyjne wartości. Specjalizujemy się w sprzedaży produktów finansowych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Union Advisors to nie tylko nazwa, ale i filozofia. Słowo „Union” oznacza unię, zaś „Advisors” oznacza doradców. Jesteśmy związkiem niezależnych ekspertów finansowych, ekspertów w dziedzinie bankowości, którzy pod jedną marką łączą swoje kompetencje. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych, uczciwych i spersonalizowanych rozwiązań finansowych.

Nasze wartości

Wierzymy, że stabilność, moc i osiągnięcia są kluczowe w świecie finansów. Nasze logo, z którego jesteśmy bardzo dumni, idealnie reprezentuje te wartości. Przedstawia ono majestatyczne górskie szczyty, które od zawsze były symbolem mocy, stabilności i wielkich osiągnięć. Góry emanują siłą, są niezachwiane, a ich szczyty dążą ku niebu.

Zespół union advisors

Moc współpracy

Wierzymy, że troszcząc się o interesy naszych klientów lepiej
niż ktokolwiek inny, zawsze będziemy polecani

Pracuj z nami

Witamy pionierów gotowych odważnie kreować nowe standardy w biznesie

Przyznamy się – praca w samotności nie jest dla nas. Dlatego łączmy nasze siły, aby razem tworzyć wspaniałe rezultaty. Uwielbiamy swoją pracę, a nasz przepis na sukces to niewzruszona determinacja i ciężka praca. Tutaj nie ma skrótów. Jeśli nie kochasz tego, co robisz, nie będziesz w stanie poświęcić wszystkich tych godzin! Większość z nas zdobywała doświadczenie pracując dla dużych korporacji, ale zdecydowaliśmy, że nasza wiedza i umiejętności będą lepiej służyć klientom indywidualnym oraz małym i średnim firmom. Ta decyzja sprawia, że nasza praca jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Czym się zajmujemy?

Oto dziedziny, w których otrzymasz wsparcie od naszego zespołu:

Na Miarę! Transparentne i bez ukrytych kosztów. Przeprowadzimy Cię przez labirynt parametrów i pokierujemy Cię z dala od kosztownych pomyłek.

Spełnij marzenia – Twój kredyt gotówkowy na wyciągnięcie ręki! Zyskaj elastyczną pożyczkę na realizację planów lub zamień raty na jedną niższą.

Zainwestuj w sukces i otwórz drzwi do rozwoju Twojej firmy. Pomagamy w finansowaniu inwestycji, zakupu sprzętu, zasobów lub wsparcia obrotu firmy. Umożliwiamy długoterminowy rozwój i ekspansję przedsiębiorstwa.

Samochód i sprzęt w firmie to impuls dla rozwoju. Leasing to alternatywa, która obniża obciążenia podatkowe. Obie opcje zwiększają mobilność i profesjonalizm firmy.

Proste, racjonalne i praktyczne. Optymalne rozwiązania, które stanowią efektywne zabezpieczenie finansowe na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Zabezpiecz swoją przyszłość i spokój bliskich.

Możemy Ci pomóc nie tylko w znalezieniu wymarzonej nieruchomości, ale również w jej sprzedaży czy ubezpieczeniu

Gotowy do działania?